Přejít k obsahu
  Chat online
  nápověda
  minimalizovat
  otevřít
  Přepis konverzace byl odeslaný.
  Chat je offline.
  Chyba při odeslání přepisu konverzace.

  Jak na to ...

  Vkládání dotazů
  Své dotazy vpisujete do spodního textového pole. Pro odeslání dotazu stiskněte tlačítko „Odeslat“ nebo Enter. Přesun na další řádek probíhá automaticky dle délky textu nebo použitím tlačítka Shift + Enter.

  Odhlášení
  Pro ukončení chatu stiskněte tlačítko „Ukončit chat“. Poté bude chat ukončen a nebude možné komunikaci s Klientským poradcem obnovit. Chat může být také ukončen automaticky, a to pokud nebudete reagovat déle než 15 minut. Pokud poté budete chtít v komunikaci pokračovat, je třeba otevřít nový chat.

  Po ukončení chatu si můžete nechat zaslat celý průběh komunikace na e-mail.

  Z důvodu zkvalitňování služeb a z důvodů evidenčních může být chat komunikace monitorována.

  Zavřít nápovědu

  Představení Poštovní Spořitelny

  Jsme vaše nejbližší a nejdostupnější banka. Ať už řešíte každodenní záležitosti, nebo máte větší plány, vždy se na nás můžete obrátit. Ve městě i na vesnici.

  Pomáháme vám od roku 1991

  A těší nás, že se s námi pojí už taková tradice. Vaše přízeň pro nás vždy byla a bude to nejdůležitější, proto se snažíme neustále posouvat dopředu. Zakládáme si přitom na jednoduchosti, férovosti a dostupnosti.

  Všude to k nám máte pár kroků

  K dispozici tu pro vás jsme na více než 3 000 obchodních místech.. V našem prostředí se budete cítit pohodlně a dobře. A přesně to je naším cílem. Podívejte se, kde všude nás najdete.

  Půjčíme vám, i vás pojistíme

  Pomůžeme vám, kdykoli řešíte vy nebo vaši blízcí cokoli ohledně peněz či pojištění. Ať už půjde o účet, investice, půjčky, hypotéku, či třeba životní pojištění nebo pojištění domácnosti.

  Patříme ke skupině ČSOB

  Jsme obchodní značkou ČSOB, která staví na pevných základech a dlouholeté tradici. Díky dceřiným společnostem jako ČSOB Pojišťovna, Českomoravská stavební spořitelna či Hypoteční banka zahrnuje opravdu široké portfolio služeb (účty, půjčky, pojištění domácnosti a automobilů, investice, hypotéky a řadu dalších). Díky takovému silnému zázemí jsme schopni vám poskytnout řešení pro každou životní situaci a postarat se o vás ještě lépe.

  Koncern ČSOB