Slovník pojmů

A B C D E F
G
H
CH
I
J
K L
M
N O P
Q
R S T U V
W
X
Y
Z

MasterCard

Platební karta s mezinárodní platností, umožňující platby u obchodníků, výběry z bankomatů, CASHBACK a CASHADVANCE. K platební kartě je možné získat doplňkové služby, jako je výhodné cestovní pojištění, pojištění proti ztrátě a krádeži (neplatí pro Splátkovou FLEXI kartu).

MasterCard Standard

Platební karta s mezinárodní platností, umožňující platby u obchodníků, výběry z bankomatů, CASHBACK a CASHADVANCE. K platební kartě je možné získat doplňkové služby, jako je výhodné cestovní pojištění, pojištění proti ztrátě a krádeži.

Měsíční příjem

Měsíční příjem zahrnuje součet všech vkladů a příjmů na účet (např. zaslání výplaty, převod z účtu, vklad hotovosti). Do součtu všech vkladů a příjmů na účet nejsou zahrnuty platby mezi účty klienta vedenými u ČSOB/Poštovní spořitelny V případě, že není podmínka příjmu dodržena, poplatek se účtuje až v následujícím měsíci.

TIP: Nově založené Poštovní účty mají od nás první dva měsíce vedení účtu zdarma, ať je příjem jakýkoliv (neplatí v případě přechodu z jiného typu účtu v rámci Poštovní spořitelny/ČSOB).

Jak to funguje?
Příklad: Pokud si Poštovní účet založíte v dubnu, jsou sledovány až červnové příjmy. Při nesplnění podmínky příjmu v červnu bude poplatek za měsíční vedení účtu (69 Kč) zúčtován v červenci.

Mimořádný příjem

Mimořádné příjmy jsou jednorázové peníze, které vám buď přišly na účet (např. při prodeji přes inzerát nebo když vám známý splatí půjčku), nebo které vám dal někdo v hotovosti (např. dárek od příbuzného).