Získejte až 2 000 Kč s Poštovním účtem

Přišel vám výpis k penzijku či úroková poukázka k vkladní knížce s informací, že Poštovní účet teď rozdává odměny? Tak jste tu správně!

Když totiž Poštovní účet pošlete dál svému příbuznému nebo kamarádovi, získáte oba 500 Kč. Takto můžete doporučit 4 známé, takže celkem získáte až 2 000 Kč.

 

Jak získat odměnu

  • Váš blízký si založí Poštovní účet jednoduše online nebo v pobočce (pokud jde o dítě do 18 let, připravte si jeho rodný list nebo občanku)
  • Sjednat online
  • Jeden z vás vyplní pár údajů ve formuláři níže
  • Blízký si nejpozději od května 2019 začne na nový účet posílat příjem (alespoň 5 000 Kč měsíčně)

 

A to je vše. Jakmile na nový Poštovní účet přijde příjem 3 měsíce po sobě, 500 Kč letí na váš účet a dalších 500 Kč na účet vašeho blízkého.

Nový účet s odměnou lze založit od 26. března do 30. dubna 2019. Připomínáme jen, že odměna je určena klientům, kterým přišel výpis k penzijku či úroková poukázka k vkladní knížce s informací o této akci. Více jsme pro vás připravili v pravidlech.

 

Registrační formulář:

povinné údaje


Odesláním registrace do akce potvrzuji, že uvedené údaje jsou pravdivé, jsem seznámen s Pravidly akce a Informacemi o zpracování osobních údajů a doporučená osoba souhlasí se zpracováním výše uvedených údajů.