Přejít k obsahu
  Chat online
  nápověda
  minimalizovat
  otevřít
  Přepis konverzace byl odeslaný.
  Chat je offline.
  Chyba při odeslání přepisu konverzace.

  Jak na to ...

  Vkládání dotazů
  Své dotazy vpisujete do spodního textového pole. Pro odeslání dotazu stiskněte tlačítko „Odeslat“ nebo Enter. Přesun na další řádek probíhá automaticky dle délky textu nebo použitím tlačítka Shift + Enter.

  Odhlášení
  Pro ukončení chatu stiskněte tlačítko „Ukončit chat“. Poté bude chat ukončen a nebude možné komunikaci s Klientským poradcem obnovit. Chat může být také ukončen automaticky, a to pokud nebudete reagovat déle než 15 minut. Pokud poté budete chtít v komunikaci pokračovat, je třeba otevřít nový chat.

  Po ukončení chatu si můžete nechat zaslat celý průběh komunikace na e-mail.

  Z důvodu zkvalitňování služeb a z důvodů evidenčních může být chat komunikace monitorována.

  Zavřít nápovědu

  Ušetřit i více než 30 000 Kč na úrocích? Naše sjednocená půjčka to umí

  11.10.2018

  Převeďte si nevýhodné půjčky k nám. Třeba jen jednu, ale jestli jich máte více, nemusíte už kontrolovat, jestli je vše v pořádku a všechny splátky odešly. Naše Poštovní sjednocená půjčka to udělá za vás. A ještě vám pomůže ušetřit.

  Je to snadné

  • Převeďte si všechny své půjčky (včetně kontokorentu, kreditní karty nebo půjček na splátky) k nám
  • Budete splácet jen jednu nižší splátku
  • Veškeré papírování vyřídíme za vás

  TIP: Převeďte si k nám své půjčky ve výši alespoň 50 000 Kč a získejte akční sazbu 5,7 % p.a. (RPSN 5,9 %).

  Mějte všechny svoje půjčky pod kontrolou na jednom místě. Kolik s naší sjednocenou půjčkou můžete ušetřit, si jednoduše spočítejte v naší kalkulačce nebo nás navštivte na poště, Finančním centru. Kontaktovat nás můžete i na infolince 800 210 210.

   

  Vzorový příklad:
  Poštovní sjednocená půjčka ve výši 200 000 Kč se splatností 7 let: RPSN 5,9 %, pevná úroková sazba 5,7 % p. a., měsíční splátka 2 894 Kč, celkem k úhradě 243 096 Kč. Platí při konsolidaci externích úvěrů v hodnotě 50 000 Kč a více. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy. Poskytovatelem úvěru je ČSOB.