Přejít k obsahu
  Chat online
  nápověda
  minimalizovat
  otevřít
  Přepis konverzace byl odeslaný.
  Chat je offline.
  Chyba při odeslání přepisu konverzace.

  Jak na to ...

  Vkládání dotazů
  Své dotazy vpisujete do spodního textového pole. Pro odeslání dotazu stiskněte tlačítko „Odeslat“ nebo Enter. Přesun na další řádek probíhá automaticky dle délky textu nebo použitím tlačítka Shift + Enter.

  Odhlášení
  Pro ukončení chatu stiskněte tlačítko „Ukončit chat“. Poté bude chat ukončen a nebude možné komunikaci s Klientským poradcem obnovit. Chat může být také ukončen automaticky, a to pokud nebudete reagovat déle než 15 minut. Pokud poté budete chtít v komunikaci pokračovat, je třeba otevřít nový chat.

  Po ukončení chatu si můžete nechat zaslat celý průběh komunikace na e-mail.

  Z důvodu zkvalitňování služeb a z důvodů evidenčních může být chat komunikace monitorována.

  Zavřít nápovědu

  Od 14. září mají naše webové stránky nový vzhled

  12.09.2018

  Našim webovým stránkám jsme oblékli nový kabát a přesunuli je na adresu www.postovnisporitelna.cz. Ptáte se proč? Chtěli jsme je pro vás udělat:

  • Jednodušší
  • Hezčí
  • Modernější

  Vše o našich produktech si tím pádem můžete přečíst mnohem pohodlněji i na mobilním telefonu či tabletu. Spolu s tím chceme novými stránkami vyjádřit jednoduchost, férovost a dostupnost – hodnoty, na kterých si zakládáme.

  V rámci našich služeb se nic nemění

  Nový vzhled webových stránek se nijak nedotkne našich služeb, a to ani internetového bankovnictví. Tlačítko pro přihlášení naleznete jako vždy vpravo nahoře. Nad ním zároveň naleznete důležité kontakty a vyhledávání poboček a bankomatů.

  Věříme, že se vám nové stránky budou líbit a vždy na nich naleznete vše, co potřebujete.

  Vaše Poštovní spořitelna