Přejít k obsahu
  Chat online
  nápověda
  minimalizovat
  otevřít
  Přepis konverzace byl odeslaný.
  Chat je offline.
  Chyba při odeslání přepisu konverzace.

  Jak na to ...

  Vkládání dotazů
  Své dotazy vpisujete do spodního textového pole. Pro odeslání dotazu stiskněte tlačítko „Odeslat“ nebo Enter. Přesun na další řádek probíhá automaticky dle délky textu nebo použitím tlačítka Shift + Enter.

  Odhlášení
  Pro ukončení chatu stiskněte tlačítko „Ukončit chat“. Poté bude chat ukončen a nebude možné komunikaci s Klientským poradcem obnovit. Chat může být také ukončen automaticky, a to pokud nebudete reagovat déle než 15 minut. Pokud poté budete chtít v komunikaci pokračovat, je třeba otevřít nový chat.

  Po ukončení chatu si můžete nechat zaslat celý průběh komunikace na e-mail.

  Z důvodu zkvalitňování služeb a z důvodů evidenčních může být chat komunikace monitorována.

  Zavřít nápovědu

  Bezpečnostní desetiboj – disciplína osmá: Zvyšte bezpečnost svého účtu pomocí informačních SMS nebo e-mailů

  25.05.2018

  Připravili jsme pro vás seriál bezpečnostních doporučení - Bezpečnostní desetiboj. Nebudeme však soutěžit o branky, body ani sekundy, ale vrátíme se k původní myšlence desetiboje – k přípravě nejvšestrannějšího sportovce, v našem případě nejpřipravenějšího uživatele moderních technologií a elektronického bankovnictví.

  Mějte přehled nonstop díky informačním SMS a e-mailům
  Co kdyby vám informace o pohybech na účtu chodily do e-mailu nebo na mobil? Jasně, všechny platby vidíte i v internetovém a mobilním bankovnictví. Se službou Moje info ale nemusíte nic kontrolovat, všechno víte hned. Že vám už přišla výplata i jestli někdo cizí neplatí na internetu vaší kartou.

  Jednoduše si nastavte, co, kdy a jak má chodit

  • sami si zvolte, zda si přejete být informováni e-mailem nebo SMS
  • u SMS si můžete navíc zvolit i čas odesílání
  • informovat vás můžeme také v anglickém jazyce

  Kromě toho vás služba Moje info umí upozornit na blížící se konec platnosti platebních karet, chodit vám mohou potvrzení o nákupech investic nebo aktuální počet bodů ve Světě odměn.

  Bezpečnost především
  Nezapomínejte, že SMS a e-maily od Moje info mohou obsahovat citlivé informace (číslo účtu, částku, popisy transakcí…). Počítač, mobil nebo tablet, na kterém si je budete číst, proto zabezpečte proti neoprávněnému vstupu – tady je návod.